Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkekYay burcu erkeği, 23 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen erkeklerdir. Kış erkeği oldukları için genelde dışarıdan soğuk ve itici görünebilirler. Aslında o soğuk görüntülerinin altında romantik ve sıcak bir erkek yatar. Yay burcunu özgürlüğüne düşkün bir burç olarak tanıyoruz.

Aslına bakarsanız öyledirler de, ancak bir yay erkeği bir kadına tutulduğunda gözü de başka bir şey görmez. Hovarda ve çapkın olarak tanıdığınız bir yay erkeğini bir gün bir kadının peşine takılmış, onu mutlu etmek için uğraşırken görebilirsiniz. Yay burcu erkeğini kolay kolay elde edemezsiniz. O güzel ve estetik olan her şeye ilgi duyar. Onun dikkatini çekmek için farklı bir tarafınız olmalı. Tekdüze kadınlardan sıkılan ve kendine has bir kadın arayan yay burcu erkeği, hem güzel, hem akıllı hem de farklı bir kadın arar.

Bu kadını bulması da yıllar sürebilir. Bu durumda bu erkeklerle birlikte olmak için, doğal olmanız gerekiyor. Yapay hareketleri ve davranışları hemen sezen yay burcu erkeği bir anda soğuyup kaçabilir. Bunun için bu erkeklerle birlikteyken davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Dış görünüşünüzle fazla dikkat çeken bir kadınsanız, bu erkekleri çileden çıkarabilirsiniz. Bunun için kıskançlık güdüleri olan bu erkeği doğru bir şekilde kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Bırakın o bu ilişkinin galibi sansın kendini, siz o fark etmeden yöneten taraf olabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*