Yay Burcu Kadınının Özellikleri

23 Kakadinsım ile 21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen yay burcu kadını, neşeli ve enerjik bir kadın olduğu için arkadaş ortamlarının da aranan isimleri arasındadır. Kendini ve özgürlüğünü her şeyin önünde tutan ben merkezli bu kadınlar için uzun süreli bir ilişki ve bir erkeğin himayesi altına girme fikri oldukça zor görünür. Yay burcu, özgürlüğü ile tanınır.

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan bu kadınlar, daha çok flörtleşmekten ve birlikte vakit geçirebileceği insanlardan hoşlanır. Gerçekten aşık olmadığı sürece ciddi bir ilişki fikri bu kadınlar için biraz uzaktır. Genelde hırslı ve çalışkan olan yay burcu kadını aşk hayatındaki başarısızlığını, iş hayatındaki başarısı ile dengeler. Ayakları yere sağlam basan ve kendine güvenen bu kadınlar, hangi işi yaparlarsa yapsın başarılı olurlar.

Bu da onların her ortama ayak uydurduklarını gösterir. Bakımlı ve dış görünümüne özen veren bu kadınlar, girdikleri bir ortamda erkeklerin dikkatini çekme konusunda da oldukça ustadırlar. Kova burcu kadını gibi sözcüklere ihtiyaç duymaz bir yay burcu kadını. Onun doğasında çekicilik vardır ve ilk fark edildiği andan itibaren dikkat çekmeyi çok iyi bilir. Uzun ilişkiyi gerçekten sevdikleri kişilerle yaşarlar. Ancak yine de sıkıntıya ve kıskançlığa gelemedikleri için, ilişkide karşı tarafa büyük iş düşüyor. Bu kadınlar güvenilir kadınlardır ve güveninin test edilmesinden hiç hoşlanmazlar. Bu durumda eğer bir yay kadını ile birlikte olmak istiyorsanız, onlara güvenmeli ve serbest bırakmalısınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*