Yay Burcunun Özellikleri

yayburcu23 kasım ile 21 aralık tarihleri arasında dünyaya gelen yay burcu, ateş elementindeki burçlardan biridir. Bu durumda ateş kadar sıcak ve tehlikeli olabilecek bir yapıya sahiptir. Zaman zaman bencil ve duyarsız davranışları olsa da, genellikle sakin ve saygılı bir yapıya sahiptir. Aşık olduğunda tutkulu bir aşık, cesur bir yüreğe sahip olur.

Kısa süreli birlikteliklerin insanı gibi görünse de, aslında aşk söz konusu olduğunda kuzu gibi birine dönüşebilir. Burçlar dünyasının özgürlüğüne en düşkün burcu olan yay burcu, aktif ve sosyal bir hayata sahiptir. Geniş bir arkadaş çevresi bulunan yay burcu, flört etmekten de fazlasıyla hoşlanır. Cesur ve akıllı olduğu için karşı cinsi kolay etkileyebilen bir yapıya sahip olan yay burcu, pratik zekası ile herkesi etkileyebilecek bir yapıya sahiptir.

Aklını ve mantığını çok iyi kullanabilen yay burcuna mensup kişiler, zekasını çok iyi kullandığı için genellikle takdir edilir. Sakin yapısı ile tanınan ve çevresine karşı saygılı bir yapıya sahip olan yay burcu kişiler, pratik zekası sayesinde her işin üstesinden kolayca gelir. Geniş bir arkadaş çevresi bulunan bu kişiler, eğlence hayatında da oldukça mutludur. Arkadaş ortamlarının aranan isimlerinden biri olan yay burcu, geniş arkadaş çevresi ile gezmekten ve arkadaşları ile vakit geçirmekten çok hoşlanır. Düzgün ve anlayışlı bir yapıya sahip olan yay burcunun cinsel hayatı da oldukça aktiftir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*